FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY,
BEZPEČNOSTNÍ A POŽÁRNÍ SYSTÉMY

Fotovoltaické elektrárnyFotovoltaické elektrárny

Nebuďte závislí a vezměte energii do vlastních rukou.

Využijte energii ze slunce a pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu s dodáním na klíč. Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti solární energetiky.

Naším cílem je poskytnout klientům vysoce kvalitní služby dodané včas a přesně podle jejich představ, a to za co nejvýhodnějších cenových podmínek. Veškeré návrhy řešíme individuálně na základě potřeb a očekávání našich klientů.

Zajistíme profesionální instalaci, veškerou administrativu, včetně vyřízení celkového připojení FVE a vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám.
 

 • 6+ let na trhu
 • Osobní konzultace
 • 100% úspěšnost získání dotace
 • Fotovoltaické panely skladem
 • Rychlá realizace projektu
 • Nejvýhodnější cenové podmínky

 Proč si pořídit fotovoltaiku?

Ušetřete za energii

Snižte si účty za elektřinu. Vlastní vyrobenou elektřinu Vám nikdo nezdraží.

Rychlá návratnost

S nadměrným růstem cen za elektřinu se zrychluje i návratnost FVE, a to už do 4 let.

Instalace na klíč

Navrhneme vám FV sestavu přesně dle potřeby vaší domácnosti. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte nezávislí díky vlastní fotovoltaické elektrárně.

Garance získané dotace

Garantujeme získání dotace na fotovoltaickou elektrárnu až do výše 225 000 Kč.

Šetříte životní prostředí

Solární systémy vytváří o 90 % menší znečištění CO2 než zemní plyn a vzniká o 96 % méně CO2 než u výroby elektřiny z uhlí.

Výpadek proudu Vás nerozhodí

Pořiďte si hybridní elektrárnu a blackout se Vás netýká. Až vypadne proud, můžete dál svítit, topit nebo surfovat po internetu.

Získejte energetickou nezávislost

S vlastní vyrobenou elektřinou ušetříte výdaje za energie ve výši až 60 %. Tato výroba je navíc ekologicky šetrná, proto je podporována dotačním programem Nová zelená úsporám, díky kterému lze ušetřit až 50 % nákladů na realizaci elektrárny.

Vaši vyrobenou elektřinu pak můžete akumulovat buď do ohřevu vody, nebo ji ukládat do baterií, abyste mohli vyrobenou energii využívat i mimo denní dobu.

 Nejoblíbenější fotovoltaické elektrárny na klíč

S BATERIÍ

Přebytečná energie se akumuluje do baterií pro pozdější využití.

S TEPELNÝM ČERPADLEM

Při přebytku je spuštěno tepelné čerpadlo. Energie se akumuluje do užitkové a topné vody.

S OHŘEVEM VODY

Přebytečná energie se akumuluje do užitkové a topné vody.

S AUTONABÍJEČKOU
Máte elektromobil? Pořiďte si fototovoltaiku s autonabíječkou. Garantujeme získání dotace až 40 000 Kč na autonabíječku.

 

Pro individuální nabídku elektrárny nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi nezávazně probereme možnosti fotovoltaiky i pro váš dům a navrhneme to nejvhodnější řešení.

 Jak fotovoltaická elektrárna funguje?

RÁNO

Když nemá slunce tolik síly, což platí zrána nebo při obloze s více mraky, panely nevyrobí tolik energie, kolik může vaše domácnost potřebovat. V takových chvílích je vhodné chybějící elektřinu doplnit z distribuční sítě.
 
PŘES DEN

Během dne panely vyrobí více energie, než vaše domácnost spotřebuje. Přebytky se uloží do bateriového úložiště, aby se mohly využít později, nebo ohřejí vodu. Ve variantě bez baterií se převedou do distribuční sítě.
 
VEČER A V NOCI

Večer a přes noc panely odpočívají. Vaše spotřebiče budou užívat energii z baterie nastřádanou během dne. Ve chvíli, kdy se akumulátor vybije, bude domácnost čerpat energii z distribuční sítě.

 Náš postup ve zkratce

 1. Vyřízení poptávky
 2. Uzavření smlouvy o dílo
 3. Tvorba projektové dokumentace a vyřízení dotace
 4. Instalace a revize elektrárny
 5. Vyřízení administrativy před spuštěním
 6. Výroba vlastní elektřiny

 Detailní popis jednotlivých prací

1. Vyřízení poptávky

Přesnou nabídku na míru zpracováváme na základě podrobného technického popisu vaší střechy (rozměry, sklon, typ střešní krytiny, …), spotřeby energie v domácnosti na elektřinu apod. Jen se nám ozvěte a my už se na vše potřebné budeme ptát. Výsledkem úvodního kroku je návrh fotovoltaické elektrárny přímo pro váš dům. Mimo jiné za vás také můžeme rovnou podat žádost o rezervaci výkonu u vašeho distributora elektrické energie.

 
2. Smlouva o dílo

Po schválení návrhu vaší elektrárny následuje uzavření smlouvy o dílo. Smlouva detailně specifikuje důležité termíny, přesné ceny, vymezuje záruční podmínky, definuje vzájemné odpovědnosti obou stran apod. V této fázi s vámi rovněž podepíšeme formuláře pro plnou moc, abychom za vás mohli vyřizovat potřebnou administrativu.

 
3. Vyřízení dotace

Poté, co máme plnou moc a uzavřenou smlouvu, začínáme vyřizovat dotaci a potřebnou část úvodní administrativy. S realizací elektrárny je spojeno velké papírování, my ale za vás vše potřebné uděláme. Jedná se např. o souhlas připojení do distribuční sítě, dotazník výrobny pro ČEZ apod. Samozřejmostí je i vyřízení žádosti o dotaci, jejíž získání garantujeme.

 
4. Instalace elektrárny

Po administrativní a projektové části následuje instalace elektrárny a její revize. Instalaci provádějí naši technici v předem dohodnutém termínu. Po spuštění elektrárny provedeme odbornou elektrikářskou revizi. Vše probíhá ve zkušebním provozu.

 
5. Administrativa

Po zprovoznění elektrárny následuje ještě závěrečná administrativní část. Kvůli ostrému provozu je nutné dodat ještě další dokumenty a žádosti na příslušné orgány. Např. vyřízení Smlouvy s distribuční společností, předání revizní zprávy elektrického zařízení. O vše se samozřejmě postaráme.

 
6. Vlastní výroba

Gratulujeme, celý proces je dokončený! Začínáte vyrábět vlastní elektřinu a šetříte náklady!

  

Kontaktní informace

SVAD company s.r.o.
Těšínská 1100/50a
736 01, Havířov - Bludovice

Fakturační údaje:
IČO: 04394941
DIČ: CZ04394941

Telefon:
+420 775 707 233
+420 608 555 040

Napište nám

K číslu 8, přičtěte číslo dvě

Společnost je zapsána do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Ostravě dne 11. 9. 2015 pod spisovou značkou C 63483.

Ochrana osobních údajů.